• The Lord of the Rings Gollum (PC) (digitálny produkt)

The Lord of the Rings Gollum (PC) (digitálny produkt)

  • PC
  • adventúra
  • jazyk
  • titulky

Elektronická licence určená pro platformu SteamSportovní a obratný, záludný a mazaný. Glum – vedený touhou mít v rukou to, co kdysi ztratil – patří mezi nejzajímavějšípostavy světa Pána prstenů™. Viděl věci, které si jin..

Digitální licence

867,00 Kč

Skladem

Trailer a náhled

Popis

Elektronická licence určená pro platformu Steam
Sportovní a obratný, záludný a mazaný. Glum – vedený touhou mít v rukou to, co kdysi ztratil – patří mezi nejzajímavějšípostavy světa Pána prstenů™. Viděl věci, které si jiní neumí ani představit. Přežil věci, na které jiní raději ani nemyslí. Rozerván svou rozdělenou osobnostímůže být brutální a podlý jako Glum, aletaké společenský a pozorný jako Sméagol.I když je nedílnou součástí příběhů J.R. R. Tolkiena, mnoha částem Glumova života zatím nebyla věnována zasloužená pozornost. Ve hře Pán prstenů™: Glum™ můžete prožít jeho příběh. Od doby, kdy byl otrokem pod Temnou věží, až po jeho pobytu elfů v Temném hvozdu.Přežijte a překonejte vše, co na vás čeká, díky své nenápadnosti, obratnosti a mazanosti. Lezte,skákejte a bojujte, abyste překonali nebezpečí nebo se dostali k výhodnějším pozicím.I když Glum není zrovna bojovník,neváhá zabít neopatrného nepřítele, kdyžse mu naskytne příležitost – nebo to sním skoncuje kreativnějšími a ničemnějšími způsoby.Rozhodnutí, která uděláte, azpůsob, jakým hrajete, se přímo odrážejív osobnosti Gluma: Glum a Sméagol – dvěstrany jeho osobnosti, mezi kterými svádí svůj boj. Je jen na vás, jestli zvítězí temnější stránka Gluma, nebo jestli zahlédnete doutnající jiskru rozumu v tom, co se kdysi jmenovalo Sméagol. Jedna mysl, dvě osobnosti – jen vy rozhodnete!
Návod na aktivaci elektronického klíče pro Steam:
1. Nainstalujte si program Steam – ke stažení zde: https://store.steampowered.com/about/?l=czech a klikněte na „NAINSTALOVAT SLUŽBU
STEAM“.
2. Jestliže ve službě Steam nemáte účet, klikněte po spuštění aplikace na „VYTVOŘIT NOVÝ ÚČET a pokračujte dle pokynů.
3. Následně se přihlaste se ke svému účtu ve službě Steam.
4. Na obrazovce Steamu klikněte vlevo dole na tlačítko „+ PŘIDAT HRU“ a zvolte si „AKTIVOVAT PRODUKT VE SLUŽBĚ STEAM“.
5. Postupujte podle pokynů na obrazovce a zadejte aktivační klíč a dokončete aktivaci.
6. Produkt zobrazí na levé straně obrazovky v sekci knihovna her.
7. V případě her můžete začít stahovat hru, kterou budete po stažení moci spustit.
8. V případě dobití peněženky se doplní kredit na účtu.

Podobné výrobky